Loading...
  • portfolio

ZEYNEP VARGİL

Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi çok seven Zeynep, küçük yaşlardan bu yana spor ile uğraşıyor ve 2003'e Hip Hop ile dans hayatına başlıyor. Bu yıllarda pek çok farklı dans grubuyla konser, reklam ve film gibi alanlarda gösteri yapma imkanı buldu ve farklı Tiyatro/ Glee kulüplerinin gösterilerinde amatör koreograf olarak görev aldı.

Üniversiteyi bitirmesinin ardından bir süre reklam ve pazarlama alanında çalıştı. Stratejik planlama, Spor Sponsorlukları/Etkinlikleri Pazarlaması ve Organizasyon Yönetimi gibi farklı alanlarda çalıştığı yıllarda ne yapıp edip danstan kopmamayı başardı. 2012 sonunda hem WOW resmi olarak hayatına girdi hem de evlendi.

WOW ile birlikte hayatına yalnızca Pole Dance değil Burlesque'de girdi. Teatral bir performans sanatı olan Burlesque'i de kullandığı koreografiler hazırlayarak bunları şovlarda - bazen de öğrencileriyle birlikte - sergilemek, sahne ve kostüm hazırlamak tutkusu da günden güne artıyor, öyle ki sırf bu sebeple dikiş dikmeyi öğrenmeye çalışıyor.

Spor ve dans geçmişini WOW'da farklı şekillerde harmanlayarak kullanan, Zeynep boş vakitlerinde bol bol doğaya gidiyor, dağcılık ve kaya tırmanışı ile uğraşıyor, köpeği ile geziyor ve koreografiler hayal ediyor.

Sertifikalar: Pole Passion level 1/2 Pole eğitmenliği, ACE Personal Fitness Trainer, - AFAA Group Fitness Trainer