Loading...
WOW Dance Studios | İstanbul - Grup ve özel dans dersleri: Pole dance, pole fitness, burlesque, striptease, hip hop, yetişkin balesi, fitness. Workshoplar - Dans Atölyeleri, Bekarlığa veda ve doğumgünü organizasyonları. Sanayi, Kadıköy, Ataşehir dans stüdyoları.

HAKKIMIZDA

pole dance, pole fitness, fitness, spor, kilo verme, incelme, esneklik kazanma, esneklik, sporun eğlenceli hali, dans, özel dans dersleri, doğumgünü partisi organizasyonu, bekarlığa veda partisi organizasyonu.

BİZ KİMİZ?

WOW Studio, 2012 yazında Sevinç Gürmen ve Zeynep Vargil'in, alternatif dans ve fitness derslerinin verildiği kadınlara özel bir alan yaratma hayaliyle başladı. Hayallerine sıkı sıkıya tutunarak, 2013 Ocak'da WOW Studio'yu hayata getiren ikilinin amacı; kadınların eğlenerek rahatça spor yapabileceği, sosyalleşerek yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve kendilerini keşfedip mutluluktan uçabilecekleri bir çatı olmaktı.

NE YAPIYORUZ?

 • Ana branş Pole Dance / Pole Fitness olmak üzere Burlesque, Striptease gibi farklı stillerde dans ve fitness dersleri
 • Pole dance alanında uluslararası yarışmalara yönelik yarışmacı koçluğu
 • Pole Dance ve Fitness alanında profesyonel olarak ilerlemek isteyenler için eğitmen eğitimleri ve asistanlık olanağı
 • Öğrencilerimiz arasından özel seçmelerle bir araya getirilmiş, yurt içi ve yurt dışı performanslar gerçekleştiren şov grubu
 • Senede bir geniş katılımla gerçekleştirilen WOW SHOW ile tüm öğrencilerimize sahne deneyimi sağlanması
 • Etkinliklere yönelik özel şovlar, dans performansları
 • Kadın kadına eğlenebileceğiniz çeşitli bekarlığa veda partileri, doğum günü organizasyonları
 • Dünya çapında tanınmış pole eğitmenleri ve perfomansçılarıyla atölye çalışmaları
 • Kurumsal organizasyonlar dahilinde atölye çalışmaları
 • Yurt içi ve yurt dışı organizasyonlar kapsamında pole dance, burlesque, chair dance, striptease atölyeleri
 • Tiyatro oyunları, müzik klipleri, televizyon ve sinema için koreografi ve sanat danışmanlığı
 • İstediğiniz mekana uygun çözümler sunan özel üretim direkler
İstanbul direk dansı, sanayi direk dansı, ataşehir direk dansı, kadıköy direk dansı. Direk dansı teknikleri, direk dansı eğitmenleri, direk dansı dersi.

WOW Dance Studios | İstanbul - Grup ve özel dans dersleri: Pole dance, pole fitness, burlesque, striptease, hip hop, yetişkin balesi, fitness. Workshoplar - Dans Atölyeleri, Bekarlığa veda ve doğumgünü organizasyonları. Sanayi, Kadıköy, Ataşehir dans stüdyoları.
BİZE KATILMAK
İSTER MİSİN?
WOW DANCE
STÜDYOLARINDA
EĞLENCELİ BİR GÜN
özel fitness dersleri, fitness eğitmenleri, grup dans dersleri, pole dance, direk dansı, exotic pole dance, pole fitness, kurumsal dans atölyeleri, kurumsal dans workshopları, fitness eğitmeni, dans hocası, o zaman dans. istanbul pole dance dersi, sanayi pole dance stüdyosu, ataşehir pole dance stüdyosu, kadıköy pole dance stüdyosu. Özel pole dans dersleri. Pole dance teknikleri. Direk dansı koreografisi. Fitness, kardiyo, esneklik, güç antremanları.

DERSLER

Pole dance figürleri, pole dance teknikleri, exotic pole dance, poleography. İstanbul Sanayi, Ataşehir, Kadıköy WOW Dance Stüdyoları. WOW Classes.

POLE
DANCE

WOW Dance Studios - Pole Dance, Direk Dansı - Sanayi, Ataşehir, Kadıköy

Son zamanların en gözde alternatif egzersiz formu olarak dünya çapında tüm hızıyla yaygınlaşmaya devam eden Pole Dance, dans ile akrobasiyi bir araya getiren bir performans sanatıdır.

Yeni açılan Pole Basics sınıflarımız için tıklayınız.

EXOTIC
POLE

WOWDanceStudios - Exotic Pole, Exotic Direk Dansı - Sanayi, Ataşehir, Kadıköy

Exotic Pole sınıflarımızda; aktif esneklik, kompleks yer hareketleri, tırmanma içermeyen teknik hareketler ve dönüşler çalışılır. Savrulan saçlar, seksi yer hareketleri ve topuklu ayakkabılar arıyorsanız exotic pole sizin için doğru ders!

Exotic Pole sınıflarımız için tıklayınız.

POLE
FITNESS

WOW Dance Studios - Pole fitness, direk dansıyla fitness - Sanayi, Ataşehir, Kadıköy

Tüm bedeninizi çalıştırabilecek orijinal bir fitness programı mı arıyorsunuz? O halde kardiyo, güç ve dayanıklılık antrenmanlarını birleştiren Pole Fitness derslerimiz tam size göre!


Pole Fitness sınıflarımız için tıklayınız.

POLEOGRAPHY

WOW Dance Studios - Poleography, pole dance/direk dansı koreografisi - Sanayi, Ataşehir, Kadıköy

Farklı dans stillerini pole ile harmanlayan Poleography sınıfımız, Basic kurunu tamamlamış ve pole tekniğiyle dansını geliştirmek isteyen öğrencilerimize yönelik bir programdır. Bu ders ile müzikaliteniz gelişecek, daha estetik ve akıcı hareket edeceksiniz. Hem de çok eğlenerek!


Poleography sınıflarımız için tıklayınız.

BURLESQUE

WOW Dance Studios - Burlesque

Kökeni 16. yy’a dayanan ve teatral bir dans formu olan burlesque ile kendi seksapelinizi keşfederek cazibeli olmayı ve aynı zamanda bunları tiye almayı öğreneceksiniz. Koreografik bir yaklaşımla klasik ve neo burlesque tekniklerini öğrenirken, bir yandan da tavır ve müzikalitenizi geliştirerek çok eğleneceksiniz!

Burlesque sınıflarımız için tıklayınız.

STRIPTEASE

WOW Dance Studios - Striptease

Striptease; kardiyo, kuvvet ve aktif esneklik gerektiren bir dans formudur. Koreografiler üzerinden, striptease tekniklerini, esneklik ve tavır çalışmalarını harmanlayarak tüm vücudunuzu çalıştıracak içerikler yaratan eğitmenlerimiz eşliğinde dans etmeyi öğrenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız!

Striptease sınıflarımız için tıklayınız.

HIPHOP IN
HEELS

WOW Dance Studios - Hiphop In Heels, kadınsı hiphop dansı

Hiphop dünyasının topuklu ayakkabılı, görkemli koreografilerini hayranlıkla izleyenleriniz için bu sınıf tam size göre! Hiphop dansını öğrenmek istiyorum, ama bunu feminen bir şekilde yapmak istiyorum diyenler için.

HipHop 'n Heels sınıflarımız için tıklayınız.

BENDY
BODY

WOW Dance Studios - Bendy Body - Esneme, Streching

Masa başında kısalmış kaslarınız hareketinize engel olmasın. Aktif, pasif, PNF ve partnerli streching gibi farklı tekniklerin uygulandığı Bendy Body sınıflarımızla bedeninizi düzenli bir şekilde esnetip özgürleştirebilirsiniz.


Bendy Body sınıflarımız için tıklayınız.

YETİŞKİN
BALESİ

WOW Dance Studios - Yetişkin Balesi - Bale teknikleri, esneklik

Baleye başlamak için hiçbir zaman geç değil! Yetişkin balesi sınıflarımızda konservatuar mezunu hocalarımız eşliğinde yetişkin bedenine uygun şekilde verilen bale teknikleri ile daha sağlıklı ve esnek bir bedene sahip olabilirsiniz.

Yetişkin Balesi sınıflarımız için tıklayınız.

IRON
BODY

WOW Dance Studios - Iron Body - pole fitness, jimnastik, halka antremanları

Kişiye özel IRON BODY dersleri pole fitness, fonksiyonel jimnastik temel egzersizleri ve halka antrenmanlarının bileşimi. Iron body programı her seviyeden katılımcıya uygun!

Iron Body dersimiz için iletişime geçiniz.

ÖZEL POLE
DERSİ

WOW Dance Studios - Özel Pole Dance Dersi, Birebir direk dansı eğitimi

Özel Pole derslerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.
ÖZEL DANS
DERSİ

WOW Dance Studios - Özel Dans Dersi

Özel dans derslerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.
pole dance workshopu, pole dance atölyesi, direk dansı workshop, direk dansı atölyesi, pole dance stüdyosu, direk dansı stüdyosu, direk dansı eğitimi, direk dansı kursu, istanbul dans kursu

DERS PROGRAMI

wow stüdyo pole dance, istanbul pole dance eğitimi, istanbul pole dance kursu, wow dance studios pole dance, pole dance koreografisi, pole dance eğitimi, pole dance eğitmeni, pole dance stüdyosu, pole dance dersi, sanayi mahallesi wow dance, ataşehir wow dance, kadıköy wow dance, wow classes, wowclasses, wowstudios, wowdance studios, wowdanceistanbul, wow dance direk dansı, wow dance pole dance

WOW Dance Studios | İstanbul - Grup ve özel dans dersleri: Pole dance, pole fitness, burlesque, striptease, hip hop, yetişkin balesi, fitness. Workshoplar - Dans Atölyeleri, Bekarlığa veda ve doğumgünü organizasyonları. Sanayi, Kadıköy, Ataşehir dans stüdyoları. Direk dansı, pole dance, pole dans. Dans dersleri. Pole dans eğitmenleri. İstanbul direk dansı eğitimi. Sanayi pole dance, ataşehir pole dance, kadıköy pole dance stüdyoları. Pole dance, exotic pole, pole fitness, poleography, bendy body, iron body, burlesque, hiphop dans.

WOW DANCE EĞİTMENLERİ

wow stüdyo direk dansı, istanbul direk dansı eğitimi, istanbul direk dansı kursu, wow dance studios direk dansı, direk dansı koreografisi, direk dansı eğitimi, direk dansı eğitmeni, direk dansı stüdyosu, direk dansı dersi direk dansı dersleri, pole dance dersleri. Kurumsal organizasyonlar. Dans gösterileri. Bekarlığa veda ve doğumgünü partisi organizasyonları.
wow stüdyo pole dance, istanbul pole dance eğitimi, istanbul pole dance kursu, wow dance studios pole dance, pole dance koreografisi, pole dance eğitimi, pole dance eğitmeni, pole dance stüdyosu, pole dance dersi

WOW ORGANİZASYONLARI

wow stüdyo dans kursu, istanbul dans kursu, sanayi mahallesi dans kursu, ataşehir dans kursu, kadıköy dans kursu, wow dance studios dans dersleri, istanbul dans dersi, sanayi mahallesi dans dersi, ataşehir dans dersi, kadıköy dans dersi, istanbul dans stüdyosu, sanayi dans stüdyosu, kadıköy dans stüdyosu, ataşehir dans stüdyosu.
WOW Dance Studios - WOW Show, WOW Show Crew, WOW Organizasyonları
WOW SHOWS
WOW Dance Studios - WOW Atölyeleri, WOW Workshops, WOW Kurumsal Atölyeler, WOW Organizasyonları
WOW ATÖLYELERİ
WOW Dance Studios - Bekarlığa Veda Partisi, Doğum günü, Halloween Partisi, WOW Organizasyonları
BEKARLIĞA VEDA VE DOĞUM GÜNÜ

Özel günlerinizi sevdiğiniz kadınlarla birlikte WOW’da kutlamaya ne dersiniz? Hazırladığımız farklı konseptlerden grubunuza uygun olan birini seçip felekten bir zaman geçirebilirsiniz.

İçerik ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçiniz.


ORGANİZASYONLARIMIZLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN
wow dance studios organizasyonları, bekarlığa veda partisi organizasyonu, doğumgünü partisi organizasyonu, workshoplar, dans workshopu, dans atölyeleri, dans atölyesi, kurumsal organizasyon, dans dersleri, eğlenceli fitness, kadınlar için fitness, esneklik, kondisyon, kardiyo, pole dans, pole dance, direk dansı, burlesque, hiphop dans

WOW DANCE STÜDYOLARIMIZ

KARPUZ - 13 Pole
KAVUN - 8 Pole
PORTAKAL - 2 Pole, Personal Training
0534 567 87 54 - hello@wowdancestudios.com

WOW Dance Studios - Sanayi Dans Stüdyosu

NAR - 8 Pole
KİRAZ - 2 Pole, Personal Training
ÇİLEK - Personal Training
0536 450 04 28 - asia@wowdancestudios.com

WOW Dance Studios - Kadıköy Dans Stüdyosu

VİŞNE - 8 Pole
AHUDUDU - 2 Pole
0533 661 77 42 - atasehir@wowdancestudios.com

WOW Dance Studios - Ataşehir Dans Stüdyosu